"ELEKTRON TƏHSİL" RESPUBLİKA MÜSABİQƏSİ
Menu

Fərqlənənlər

Kərimov Möhlət

Kərimov Möhlət

Şəhər: Şəki şəhəri
Müəssisə: M.Füzuli adına 3 nömrəli tam orta məktəb
Vəzifəsi: Şagird
Fənn: Müəllim

Qasımova Rena

Müəssisə: 6 № li məktəb-liseyi
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: İnformatika
Rəfizadə Sədiqə

Rəfizadə Sədiqə

Şəhər: Bakı
Müəssisə: 219 №li evdə təhsil tam ortə məktəbin nəzdində yaradılmış Distant Təhsil Mərkəzinin Azərbaycan dili və ədəbiyyat müəllimi
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Ana dili

Hacıyeva Nəzrin

Şəhər: İsmayıllı
Müəssisə: İsrail Həsənov adına 1 saylı tam orta məktəb
Vəzifəsi: Şagird
Fənn: Ana dili

Məmmədova Nərmin

Şəhər: Bakı
Müəssisə: Xətai rayonu M.Yusifov adına 265№li tam orta məktəb
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: İnformatika
Əliyev Nəsimi

Əliyev Nəsimi

Şəhər: Biləsuvar
Müəssisə: M.İbrahimov adına Biləsuvar Lisey-Məktəb Kompleksi
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Ana dili
Şahbazova Qənirə

Şahbazova Qənirə

Şəhər: Xətai
Müəssisə: 261№li məktəb lisey
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Həyat bilgisi

Xəlilov Azər

Şəhər: Balakən
Müəssisə: Nizami adına 1 saylı tam orta məktəb
Vəzifəsi: Şagird
Fənn: Fizika
Memmedova Turane

Memmedova Turane

Müəllim

Şəhər: Şəmkir
Müəssisə: Şəmkir rayonu Distant təhsil mərkəzi
şəhər: Müəllim
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Tarix
Abdullayeva Məlahət

Abdullayeva Məlahət

Şəhər: Bakı
Müəssisə: 151№-li tam orta məktəb
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Ana dili
Baxşıyeva Reyhan B.

Baxşıyeva Reyhan B.

Şəhər: Sumqayit
Müəssisə: Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Ədəbiyyat
Əsədov Rauf

Əsədov Rauf

Şəhər: Beyləqan
Müəssisə: Beyləqan rayon İ.Qurbanov adına II Aşıqlı kənd tam orta məktəb
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Ədəbiyyat

Əliyeva Zulfiyye

Şəhər: Bakı
Müəssisə: 283 №-li tam orta məktəb
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Riyaziyyat
Quliyev Yasin

Quliyev Yasin

Şəhər: Bakı şəhəri , Nərimanov rayonu
Müəssisə: "Ankara məktəbi" məktəb-lisey
Vəzifəsi: Şagird
Fənn: İnformatika
Məmmədova Xəyalə

Məmmədova Xəyalə

Şəhər: Ağdam
Müəssisə: 36 saylı orta məktəb
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Biologiya
Mehdiyeva Gulnare

Mehdiyeva Gulnare

Şəhər: Baki
Müəssisə: Sabuncu rayonu 94 nomreli tam orta mekteb
Vəzifəsi: Digər
Fənn: Müəllim
Əsgərov İntiqam

Əsgərov İntiqam

Şəhər: bakı
Müəssisə: 309 saylı tam orta məktəb
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Gənclərin çağırışaqədərki hazırlığı
Laçınova Aynur

Laçınova Aynur

Şəhər: Bakı şəhər, Yasamal rayon
Müəssisə: Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Riyaziyyat
Rzayeva Aytac

Rzayeva Aytac

Şəhər: Bakı şəhəri
Müəssisə: Bakı şəhəri Xətai rayonu 24 №-li tam orta məktəb
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: İnformatika
Xəlilova Yeganə

Xəlilova Yeganə

Şəhər: Bakı şəhəri
Müəssisə: Xətai rayonu 265 nömrəli məktəb
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Riyaziyyat
Əliyeva Leyli

Əliyeva Leyli

Şəhər: İmişli
Müəssisə: 7saylı tam orta məktəb
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: Biologiya
Şəfiyev Elnur

Şəfiyev Elnur

Şəhər: Mingəçevir
Müəssisə: Mingəçevir şəhər R.Mirabov adına 7 saylı tam orta məktəb
Vəzifəsi: Müəllim
Fənn: İnformatika
Abdinov Ahmed

Abdinov Ahmed

Şəhər: N.Nermanov
Müəssisə: Bakı Modern Məktəbi
Vəzifəsi: Şagird
Fənn: Tarix